Nasi partnerzy

Krótkie przedstawienie firm, które nam zaufało

envio group terapia masaz office therapy ofice therapy theraphy teraphy

Co mówią?

“Niewątpliwie zaletą firmy DO Fizjo jest pełna elastyczność oraz dopasowanie się do potrzeb zarówno spółki, jak i samych pracowników”

envio group masaz terapia miesnie sztywnosc tkanek bol ból sztywność mięśnie
masaz usmiechniety pojeb DOfizjo DOFIZJO dofizjo do fizjo fizjoterapia physiotherapy physiotherapists fizjoterapeuci rehabilitacja rehabilitanci mgr lic dr lek sport masaz bol leczenie zdrowie

Co mówią?

“Fizjoterapeuci rzeczowo oraz indywidualnie podchodzili do każdego pracownika naszej firmy, dzięki czemu jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy”

Co mówią?

“Pan Karol jak i Pan Mateusz dysponują ogromną wiedzą i umiejętnościami z zakresu fizjoterapii, a nasi pracownicy są bardzo zadowolone z masaży”

bańki banki chinskie bańki chinskie masaż terapia fizjoterapia banki podcisnieniowe bańki podciśnieniowe

Kilka opinii naszych pacjentów indywidualnych?

5/5
Jestem czynnym zawodnikiem boksu tajskiego i kickboxingu. Często duża ilość jednostek treningowych mocno naraża Nasz stan zdrowia na liczne przeciążenia skąd pojawiają kontuzje. Odkąd współpracujemy, systematyczne wizyty u DOfizjo znacznie zmniejszyły awaryjność mojego ciała, mogę trenować na wyższych obrotach i dawać z siebie 100% na treningach.
oskar siegert muay thai champion boks tajski treningi personalne bojka stojka zwiazek kickboxingu polski
Oskar Siegert
Kadra narodowa Muay Thai, K1
5/5
Od ponad 9 lat jestem związany z kickboxingiem i zdążyłem przekonać się, że praca fizjoterapeuty w naszym życiu odgrywa znacząca rolę. Od stanu naszego zdrowia zależne są wyniki sportowe, które osiągamy. Z chłopakami z DOfizjo współpracuję już od kilku ładnych miesięcy. W ich pracy bardzo szanuję chęć ciągłego rozwoju oraz nieustępliwość w zwalczaniu dolegliwości. Razem pokonaliśmy już wiele kontuzji co zaowocowało kolejnymi tytułami sportowymi. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.
fizjoterapia masaż masaz terapia damian piskorz zawodnik kickboxing mma muay thai stójka stojka low kick high kick kozak
Damian Piskorz
Kadra narodowa Muay Thai, K1
5/5
Serdecznie polecam DOfizjo! Dzięki nim osiągniesz swoje rekordy 5 razy szybciej- poprzez przyspieszoną regenerację i złote wskazówki, jak wykonywać poszczególne ruchy efektywniej i efektowniej. W skrócie - SĄ BARDZO SKUTECZNI. Mało tego - działają 24/7, wielokrotnie odzywam się online, by zasięgnąć złotej porady, zawsze otrzymuję odpowiedź. Jeśli chcesz pobić rekord świata. Z DOfizjo pytanie nie brzmi „czy?”, tylko „kiedy”.
flaga sport kalistenika poledance pole dance taniec na rurze miesnie humanflag sila rudy herbalife mlm piramida
Bartek Najs
Trener kalisteniki i zdrowego stylu życia
5/5
Wielkie dzięki Panowie za robotę jaką wykonujecie. Teraz mogę trenować na 100% i nie martwić się o nawracające kontuzje. Od czasu, kiedy zaczęliśmy współpracować bóle nóg i pleców, które towarzyszyły mi parę lat minęły. Naprawdę nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak spokojny o swój organizm. Jeszcze raz dziękuję!
kuba tyminski tymiński wariat kickboxer mistrz polski przyszly mistrz swiata kickboxing hunter gym
Kuba Tymiński
Kadra narodowa Muay Thai, K1
5/5
Skuteczna pomoc w leczeniu urazów, pełne zaangażowanie, wysoka wiedza i świetne podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.
Szymon żelazko zelazko muay thai hunter gym boxer bokser kozak
Szymon Żelazko
Kadra narodowa Muay Thai, K1

O nas

Szczegółowo i precyzyjnie analizujemy każdy problem, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ciągle szlifujemy nasze umiejętności, co pozwala nam na stosowanie najlepszych i najnowocześniejszych technik terapeutycznych.

Social Media